V sredo, 24. 6. 2020, je zadnji dan pouka v tem šolskem letu. Pouk se za vse učence začne ob 8.00. Učenci bodo preživeli dan s svojimi razredniki v matičnih učilnicah in prisluhnili radijski oddaji, posvečeni dnevu državnosti. Po razdelitvi spričeval se pouk zaključi ob 11.30.

Jutranje varstvo poteka po ustaljenem urniku, podaljšano bivanje pa je ta dan organizirano za učence od 1. do 5. razreda, po katere pridejo starši. Kosila ta dan ne bo. Odjavo je za vse učence uredila ga. Tatjana Peršuh, vodja šolske prehrane.

Avtobusni prevozi bodo ta dan nekoliko spremenjeni:

  1. V šolo avtobusi vozijo NESPREMENJENO.

2. Iz šole vozijo avtobusi:

  • 12.00 izpred OŠ Majšperk
  • 12.15 izpred OŠ Ptujska Gora
  • 12.30 izpred OŠ Stoperce

Vse ostale vožnje ta dan odpadejo.

V počitnicah pazite na zdravje, varne korake in poskrbite za prijetne dogodivščine.

Petra Dolenc, pomoč. rav.                                            .

Dostopnost