Bil je TA DAN. Dan za poletje, dan za zaključke in dan za načrte.
Bil je dan, ko se je na naši šoli odvila zaključna prireditev. V vročem popoldnevu prvega poletnega dne, so večnamensko športno dvorano OŠ Majšperk napolnili učenci, njihovi starši ter drugi obiskovalci. V pričakovanju zaključka šolskega leta, smo kulturnem programu povezali moči učenci in učiteljice ter prireditev najprej podarili naši državi ter počastili prihajajoči dan državnosti. G. ravnatelj mag. Rajko Jurgec, ga. pomočnica ravnatelja Petra Dolenc in g. župan Sašo Kodrič so v nadaljevanju prireditve najuspešnejšim učencem podelili priznanja, knjižne nagrade šole ter nagrade občine. V zaključnem delu prireditve pa smo se prepustili predpočitniškemu vzdušju. Lebdeli smo kot milni mehurčki in prijetne sapice večera so nas odpihnile počitnicam nasproti.

Vodji prireditve: Vesna Korže, Andrejka Nemec

Dostopnost