AVTOBUSNI ŠOLSKI PREVOZI 2021/22

Tudi v novem šolskem letu bomo na šolskih avtobusih upoštevali priporočila NIJZ glede preprečevanja okužb s COVID-19 in tako zdravje naših učencev dali na prvo mesto. Masko, ki jo boste imeli na avtobusu, učenci od 6. do 9. razreda uporabljate tudi v šoli.

VIZ Majšperk in Občina Majšperk priporočata staršem učencev vozačev, da v lepem vremenu vzpodbujajo svoje otroke za trajnostne prihode in odhodi v šolo (pešci, kolesarji), še posebej tam, ko je njihovo stalno prebivališče od šole oddaljeno manj kot 4 km in je s prometno signalizacijo in infrastrukturo poskrbljeno za varno šolsko pot.

Tako bodo otroci postali samostojnejši, odgovornejši, kar je prav gotovo ponos vsakega starša in naše šole.

VOZNI RED 2021/22

Majšperk, 26. 8. 2021

Petra Dolenc, pomoč. rav.