Spoštovani,

s Srednje šole za oblikovanje Maribor smo dobili nove informacije. S šole sporočajo, da je potreben preizkus likovne nadarjenosti za vse dijake, ki se bodo vpisali v program SSI, tehnik oblikovanja (grafični oblikovalec, modni oblikovalec, oblikovalec uporabnih predmetov).

Zaradi ukrepov v zvezi s Koronavirusom Covid-19 točen datum preizkusa likovne nadarjenosti še ni znan, predvidoma pa bo potekal v začetku meseca junija.
Prijavnice vseh učencev, ki bi se želeli vpisati v ta program, na šoli sprejemajo. Ker bo rok za oddajo prijavnic predvidoma pred rokom preizkusa likovne nadarjenosti, naj tudi ti kandidati prijavnico oddajo. Tisti, ki preizkusa ne bodo uspešno opravili, bodo še vedno imeli možnost prijavnico prenesti na drugo šolo.