Igriva košarka z Lipkom

nogomet

atletika

Na športnem dnevu so se predstavila društva in klubi v kraju in okolici. Osnovni cilj, spoznati in približati učencem različne športe, je bil na športnem dnevu dosežen.
Košarkarski klub Haloze je s Košarkarsko zvezo Slovenije predstavilo Igrivo košarko. Z maskoto Lipokom, so se otroci igrali, metali na koš, vodili žogo mimo ovir, zadevali različne cilje.
Nogometni klub Majšperk je približal nogomet otrokom skozi igro, vodenjem žoge, podajanjem in ustavljanjem ter zadevanjem v gol. Otroci so bili navdušeni nad velikim travnatim igriščem ter goli, ki so se jim zdeli ogromni. Atletsko društvo Slovenska Bistrica je skozi štafetne igre predstavila atletske discipline. Učenci so bili veseli malo drugačnega športnega dne, z veseljem so sodelovali in tekmovali.

Dostopnost