Za nami je praznično obarvan 3. teden izobraževanja na daljavo.
Učenci so ponovno veliko ustvarjali in svoje delo s ponosom predstavljajo v naslednji galeriji.

Juretov pravljični konec

Ker je teta mislila, da je Jure Kvak Kvak prava žaba, ga je odnesla v gozd. Jure Kvak Kvak je prestrašen skakal po gozdu in sredi jase zagledal hišico iz sladkarij. Vstopil je v hišico in v postelji zagledal spečega volka. Prestrašil se je. Njegov krik je zaslišal lovec, ki je v gozdu iskal Janka in Metko. Vstopil je v hiši in zagledal prestrašeno žabo. Jure Kvak Kvak je lovcu povedal, da je volk pojedel Janka in Metko. Lovec je takoj pokončal volka in rešil Janka in Metko. Takrat je v hišo vstopila še Rdeča kapica s polno košaro čarobne potice. Le grižljaj potice je bil dovolj, da se je Jure spremenil nazaj v fanta. Takoj je odhitel v blok k teti Otiliji.

In vsi so živeli srečno do konca svojih dni.

Noel, 3. c

Dostopnost