Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Radosti poletnih šolskih počitnic se počasi iztekajo, zato vas vabimo, da skupaj optimistično začnemo in tako tudi končamo novo šolsko leto.

Pričakujemo vas v četrtek, 1. septembra 2022, ob 7.30, ko se bomo ponovno srečali v šoli.

Zjutraj se dobimo na zelenici pred šolo, v primeru padavin pa v telovadnici.

Da bo šolsko leto varno in prijetno, je pomembno predvsem, da v šolo prihajamo zdravi.

Prvi šolski dan bomo imeli dan dejavnosti, ki se bo končal ob 12.10. Vse dejavnosti bodo potekale v matičnih učilnicah:

• 2. C (učilnica 1, spodaj)
  • 3. + 4. C (učilnica 4, zgoraj desno)

Učenci s seboj prinesejo prazno šolsko torbo (za šolske učbenike), šolske copate in peresnico.

S PRVOŠOLCI se v spremstvu staršev, ob 09.30, srečamo na zelenici pred šolo (v primeru padavin v šolski telovadnici), nato sledijo dejavnosti v matični učilnici (učilnica 3, zgoraj naravnost).

PREHRANA

Za vse učence bo ta dan organizirana malica, kosilo/opoldanska malica. V primeru, da vaš otrok ne bo imel kosila oz. opoldanske malice, obrok odjavite najkasneje do srede, 31. 8. 2022, do 08.00.

ŠOLSKI AVTOBUSNI PREVOZI

Šolski avtobusni prevozi bodo zjutraj po aktualnem voznem redu, popoldanski avtobusni prevozi pa bodo organizirani izpred matične šole ob 12.10. Drugega kroga šolskih avtobusnih prevozov na ta dan ne bo.

Ta dan prav tako NE BO organizirano jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

Starši, ki pridete po otroke ob zaključku šolskih obveznosti, le-te počakate pred šolo.

Z veseljem vas pričakujemo.

Zaposleni v JZ OŠ Majšperk