Spoštovani starši in učenci.

Tudi letos so informativni dnevi potekali na daljavo, zato devetošolci niso začutili pravega utripa šol, ki jih zanimajo. Zaradi velikega povpraševanja za oglede srednjih šol in ob sproščanju epidemioloških ukrepov, vedno več srednjih šol ponuja učencem in staršem priložnost ogledov srednjih šol v živo.

V ta namen vam v priponki pošiljamo informacije, ki smo jih prejeli s strani srednjih šol. Predlagamo vam, da ob ugodnejši epidemiološki situaciji izkoristite možnost obiskov srednjih šol in se na ta način lažje odločite, kam po osnovni šoli.

Na večino dogodkov se je potrebno predhodno prijaviti preko povezav, ki jih najdete v obvestilih spodaj ali na spletnih straneh srednjih šol.

Lep pozdrav.

INFORMACIJE S STRANI SREDNJIH ŠOL

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost