Če se vrnemo dva tedna nazaj, si niti v sanjah nismo predstavljali življenja, kot ga imamo danes. Poslušali in brali smo o koronavirusu, a nismo si znali predstavljati, da se bo tako razširil in se prikradel tudi v naše okolje. Da, prav blizu nas je že in zavedati smo se začeli, da je položaj, v katerem smo se znašli, skrajno resen. Ukrepom, ki jih je predlagala vlada naše države, je sledilo tudi vodstvo naše šole in s 16. marcem zaprlo vrata našega hrama učenosti do nadaljnjega.

Spoštovani starši,

zahvaljujem se vam, ker ste nalogo, pred katero ste postavljeni, vzeli resno in odgovorno. Prav vsi pošiljate fotografije izdelkov vaših otrok, opravljenih nalog in zapisov v zvezke. Pohvala velja vašim otrokom in vam, ki ste se prvič znašli v tej vlogi.