Pretekle prakse podpore mladim in sodelovanja z izobraževalnimi inštitucijami bi v Talumu radi nadaljevali tudi v teh drugačnih časih, zato vas vabijo, da se jim pridružite pri izvedbi 10. Praktičnega prikaza poklicev v Talumu.

Otroke in njihove starše bi tokrat povabili na premiero video prikaza poklicev v njihovi tovarni. Še posebej so se potrudili, da so predstavitve zabavne in poučne. Video premiera prikaza poklicev bo v sredo, 10. februarja, na Talumovem YouTube profilu.

Praktični prikaz poklicev je namenjen šolarjem zadnjih razredov in njihovim staršem, ki želijo pobliže spoznati različne poklice in delovne postopke v Talumu. Pokazali vam bodo, kakšna delovna opravila so v praksi povezana s posameznim poklicem, kakšno raznolikost ponuja ter znanja in spretnosti, ki so potrebna za delovno odličnost. Želijo si, da bi tako nekoliko olajšali odločitev učencem o nadaljnjem šolanju.