Drage učenke, dragi učenci.

Za nami je prav posebno leto, na eni strani leto polno omejitev, na drugi strani pa leto polno novih izzivov in številnih novih priložnosti.

Žal tudi skok v novo leto ne bo v skladu z našimi željami in pričakovanji. Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport številka 6030- 1/2020/113 z dne 31. 12. 2020 vas obveščamo, da je Vlada Republike Slovenije v sredo, 30.12. 2020, v poznih večernih urah zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati s 5. 1. 2021, po katerem bodo šole izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1.  do 8. 1. 2021.

Do sedaj smo pokazali, da s skupnimi močmi lahko premagamo še tako na videz nepremagljive ovire in prepričana sem, da bomo z veliko mero optimizma premagovali vse pasti današnjega časa tudi v bodoče.

Naj bo vaš korak pogumen in odmeven, da bomo skupaj zapisali zgodbo naše šole tudi v letu 2021!

ravnateljica, Evelin Kočevar