Devetošolci so našo šolo že zapustili, danes, 24. 6. 2021, pa so letošnje šolsko leto zaključili še učenci od 1. do 8. razreda. Vsem iskreno čestitamo!

Po razredni razdelitvi spričeval in razglasitvi dosežkov najboljšim učencem na tekmovanjih iz znanj, smo si ogledali Zaključno prireditev ob dnevu državnosti – na povezavi, v kateri so naši učenci pokazali svoje zanje s področja domovinske in državljanske vzgoje, gledališča, folklore in modernega plesa.

Z namenom obeleževanja 30. obletnice samostojnosti Republike Slovenije si lahko v sklopu projekta, poimenovanega »Zbrali smo pogum« ogledate tri kratke izobraževalne filme o nastajanju naše države – na povezavi.

Želimo vam, da preživite brezskrbne počitnice, smejte in igrajte se, doživljajte nepozabne trenutke … in vnovič na snidenje v mesecu septembru.

Kolektiv OŠ Majšpe

Dostopnost