Spoštovani starši! 

Obveščamo vas, da bo od 1. 1. 2022 omogočeno plačevanje položnic (malice in oskrbnine) preko vaše spletne banke oz. pošiljanje računov v PDF obliki po elektronski pošti. Račune vam lahko pošljemo v vašo spletno banko ali na vas e-mail. 

Prednosti za prejemnika (plačnika) eRačunov so: 

– prejem eRačuna neposredno v elektronsko banko prejemnika

 – enostavno in hitro plačevanje – vsi podatki za plačilo v elektronski banki so predizpolnjeni

 – nižji stroški plačevanja (glede na plačilo preko UPN obrazca) 

Pogoj za prejemnike (plačnike) eRačunov je odprt transakcijski račun in aktivirana uporaba spletne banke pri eni izmed bank, ki omogočajo poslovanje z eRačuni, ter urejena prijava za poslovanje z eRačuni pri svoji banki. 

Če želite plačila vključiti v zgoraj omenjene storitve vas prosimo, da izpolnite priložen obrazec, podpišete in vrnete v tajništvo šole. 

Ravnateljica Evelin KOČEVAR

Dostopnost