Spoštovani starši/skrbniki.

Zaradi epidemije koronavirusa je Lo.Polis pripravil novi spletni portal, preko katerega boste učenci in starši s strani šole prejemali obvestila, gradiva, naloge ter komunicirali z učitelji. Za dostop do poslanega gradiva se boste morali prijaviti na spletno stran novi.lopolis (https://novi.lopolis.si/prijava).
Navodila za delo v Lopolisu

Za prijavo delujejo ista gesla, kot jih starši že imate (za odjavo malice, e-redovalnico, izbor izbirnih predmetov …). Preko strani za odjavo malice (www.lopolis.si) je narejena povezava na novi portal.

V primeru izgube gesla se najkasneje do četrtek, 19. 3. 2020, obrnite na pomočnico ravnateljice Petro Dolenc (dolenc.petra@os-majsperk.si), ki Vam bo dostop do portala Lo.Polis tudi omogočila.

Z delom na daljavo bomo pričeli v ponedeljek, 23. 3. 2020.

Drage učenke in učenci  izkoristite ta teden za ponavljanje in utrjevanje že predelane snovi ter za branje kakšne zanimive knjige.

 

Bodite odgovorni in ostanite zdravi.

 

Ravnateljica

Evelin Kočevar

Dostopnost