Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

 

Po zasluženih počitnicah s 1. septembrom 2020, vstopamo v novo šolsko leto, naproti novim znanjem, izzivom in podvigom.

V preteklosti smo dokazali, da vsi skupaj zmoremo in znamo najti najboljše rešitve za izzive, s katerimi se srečujemo.

Trenutna epidemiološka slika dopušča aktiviranje modela B-OŠ, ki omogoča, da se vsi učenci izobražujejo v šoli tako kot v običajnih šolskih letih in le z odgovornim ravnanjem, upoštevanjem in izvajanjem vseh higienskih priporočil in ostalih ukrepov, bomo lahko zagotovili varnost vseh udeležencev vzgojno izobraževalnega procesa na šoli in kakovostno organizirali potek dela.

V šoli pričakujemo vse učence od 2. do 9. razreda v TOREK, 1. septembra 2020, ob 7.30.

Za učence 1. razreda, ki bodo prišli izjemoma v spremstvu staršev, pa velja poseben protokol, zato bo sprejem zanje ob 8.00 na matični šoli in ob 10.00 na obeh podružničnih šolah.

Ko vstopite v šolo, se razporedite po matičnih razredih.

Prvi šolski dan bo posebna skrb namenjena  HIGIENI ROK in KAŠLJA,  RAZDALJI, ZRAČENJU PROSTOROV, skratka vsem protokolom namenjenim za zmanjševanje možnosti prenosa okužbe z nalezljivimi boleznimi v času COVID-19.

 

SKRB ZA ZDRAVJE IN VARNOST je na OŠ Majšperk  na prvem mestu.

Potrudimo se vsi in zagotovo bomo šolsko leto dobro pričeli in ga tudi dobro zaključili.

 

S spoštovanjem! 

ravnateljica, Evelin Kočevar

POVEZAVA DO MODELOV

 

Dostopnost