Naša šola je bila organizator 52. sezone najbolj razigranega osnovnošolskega tekmovanja – Vesele šole za podravsko regijo. Državno tekmovanje je potekalo 13. 4. 2022. Učenci naše šole so osvojili štiri zlata priznanja, dve pohvali in eno srebrno priznanje. Uredništvo Vesele šole je povabilo vse veselošolske prvake, njihove starše in mentorje na svečano podelitev priznanj in pohval. Razveseljevali nas bodo z dobro glasbo, imenitnimi gosti in privlačnimi darili. Dogodek bo potekal v soboto, 28. 5. 2022 v Poletnem gledališču Studenec na Studencu pri Krtini.

Zlato priznanje in pohvalo je osvojila Laura Sekej iz 5. b-razreda in Martin Kropec iz 9. b-razreda.

Zlato priznanje je osvojil Jakob Sekej iz 5. a-razreda in Eva Debelak iz 9. b-razreda.

Srebrno priznanje je osvojil Aljaž Leskovar iz 8. b-razreda.

Vsem dobitnikom državnih priznanj in pohval iskrene čestitke.

Mentorica Tatjana Peršuh

Dostopnost