V torek, 12. marca 2019, je naš predsednik šolske skupnosti, Dominik Polajžer, uspešno zastopal interese in mnenja učencev naše šole na zasedanju ptujskega medobčinskega Otroškega parlamenta. V veliki sejni dvorani Mestne občine Ptuj so mladi predstavniki šol razpravljali na temo Šolstvo in šolski sistem.

Mladi razpravljalci so na koncu srečanja izvolili predstavnika za nacionalni Otroški parlament. Izvoljen je bil prav naš Dominik. Tudi na zasedanju NOP, ki je potekal 8. aprila v veliki dvorani Državnega zbora v Ljubljani, se je zelo dobro izkazal ter spregovoril par besed v prispevku na nacionalni televiziji.

Prispevek si lahko ogledate TUKAJ.

V torek, 16. 4., je Dominik spregovoril tudi v oddaji Za male in velike na Radiu Ptuj. Kaj je povedal, lahko slišite v soboto, 20. 4., ob 9.10 na frekvencah Radia Ptuj ali ponovno na isti dan ob 19. uri.

Dostopnost