V četrtek, 20. 6. 2024 smo pripravili zaključno prireditev, s katero smo obeležili dan državnosti in zaključek šolskega leta. Spominjali smo se pomembnih dogodkov naše domovine. Spomine na 1. šolski dan so obujali tudi naši četrtošolci, ki se z naslednjim šolskim letom selijo na matično šolo. Kulturni program so s pesmijo popestrili učenci otroškega pevskega zbora, učenci tretjega razreda pa so nas razveselili na instrumentih. Marko in Nik na kitari, Oskar na kahonu, Tara na violini in Žiga na harmoniki. Prvošolci in drugošolci so nam povedali, kaj jim pomeni prijateljstvo, tretje in četrtošolci so deklamirali pesem Toneta Pavčka Prijateljstvo in pesem Nika Grafenauerja Sreča. Nato so nas vsi učenci s plesom popeljali v dolgo, toplo poletje, ki je pred nami. Zaplesali so ples Počitnice.

Juhuhu, počitnice so tu!

Dostopnost