Spoštovani starši.

Varnostni ukrep države, da vrtci in šole zapro svoja vrata je pred nami. V šoli smo ves čas dobro in preudarno skrbeli, da so vaši otroci – naši učenci, bili deležni vseh preventivnih ukrepov pred okužbami (povečana higiena rok, zračenje prostorov, veliko gibanja na prostem, predvsem pa pogovori o samozaščiti in odgovornem ravnanju vsakega posameznika).

V skladu z Odredbo o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih Vas uradno obveščamo, da bodo šole in vrtec zaprti od 16. do 29. 3. 2020.

Preko spletne strani Vas bomo sproti obveščali o vseh nadaljnjih aktivnostih, zato Vas prosimo, da spremljate objave na naši spletni strani.

 

Lep pozdrav in vse dobro vam želim,

Evelin Kočar, ravnateljica

Dostopnost