Da skupaj zmoremo več, drži kot pribito. S skupnimi močmi nam je uspelo v folklorne kostume obleči 18 deklet in dva fanta. Prvo poskušanje kostumov je izzvalo iskreno otroško veselje, kar je še ena potrditev, da je kostumiranje mladih folklornikov prava vzpodbuda za razvijanje folklorne dejavnosti na OŠ Majšperk. Še enkrat hvala prav vsem, ki ste na najrazličnejše načine pomagali zbrati sredstva v Šolski sklad in hvala vsem donatorjem folklorne dejavnosti:

 • Cestni inženiring, d.o.o.,
 • Dino trgovina, Miran Satler s.p.,
 • Elektro storitve,Vuk Alen s.p.,
 • Foto Brbre, d.o.o.,
 • Lekarne Ptuj, PE Lekarna Majšperk,
 • Lorber Ida s.p. – računovodstvo,
 • RDPOT, trgovina in storitve, d.o.o.,
 • Top design pohištvo, Damjan Toplak s. p.,
 • Tošić Zorica – Zasebna zobna ambulanta,
 • Verdenik Marjan s.p. – storitve z gradbeno mehanizacijo,
 • Žnidarko Drago s. p. – avtoprevozništvo.

 

Dostopnost