Teden otroka smo na OŠ Majšperk obeležili tudi s slavnostnim  sprejemom prvošolcev v šolsko skupnost, ki je potekal 5. 10. 2022 v amfiteatru matične šole. Za učence smo pripravili krajši kulturni program, v katerem se je predstavila gledališka skupina pod vodstvom ge. Petre Dolenc, zaplesala je folklorna skupina pod vodstvom ge. Petre Zorko, zapela pa nam je naša mlada pevka Lina Novak, ki obiskuje 7. razred. Program je povezovala sedmošolka Kaja Adam. Učence je nagovoril tudi ravnatelj OŠ Majšperk, g. Rajko Jurgec, ki jim je izrekel toplo dobrodošlico. Prvošolci so prejeli obesek sovice, ki so si ga z veseljem nadeli okrog vratu. Učenci so podpisali tudi slavnostno zaobljubo, da se bodo pridno učili in spoštovali šolska pravila. Želimo jim, da se na naši šoli dobro počutijo.

Janja Kitak, vodja šolske skupnosti

Dostopnost