Da našo podružnico obiskuje mlada zvezda v vzponu, ni skrivnost!

Naš četrtošolec Leo Gajser, član Motokros akademije “Sašo Kragelj”, je uspešen motokrosist, ki za svoj trud in vztrajnost žanje odlične uspehe na domačem in tujem terenu. V torek, 14. 6., se je na v šoli preizkusil tudi v “snemalnih vodah” in se seveda tako kot na tekmah, odlično odrezal. Na šoli so namreč posneli reklamni spot, v katerem sta glavno vlogo odigrala ravno Leo in njegov RollJet.

Za primerne snemalne pogoje je poskrbel kar g. Sašo Kragelj sam. Pred šolsko stavbo so parkirali motorja, katera so učenci občudovali iz vseh možnih smeri in mir v razredih je bil zagotovljen. 😀

Ta snemalni dogodek smo vsekakor morali ovekovečiti s skupinsko fotografijo, ki nam je celo uspela! 😉

Barbara Rajh, vodja podružnice

Foto: Sašo Kragelj

Dostopnost