Spoštovani starši in spoštovani vsi sorodniki vseh učencev in učenk našega zavoda so se v ponedeljek, 20. 1. 2020, ob 17. uri udeležili 2. skupnega roditeljskega sestanka v šolskem letu 2019/2020.

Ta roditeljski sestanek je bil nekaj posebnega, saj so ga vodili učenci in tudi nastopali učenci za naše starše in učitelje.

Obravnavali so tematiko Osmih krogov odličnosti, znanega slovenskega strokovnjaka Janija Prgića. Po tej metodi bodo celotno šolsko leto tudi delovali. Vsak razred na šoli in na podružnični šoli je predstavil svoj krog odličnosti.

8 krogov odličnosti je 8 navad uspešnih ljudi. Če si zastavimo cilje, delamo vsak dan na uresničitvi teh ciljev, bodo rezultati vidni v nekaj tednih in mesecih.

Po roditeljskem sestanku je  učiteljica Tatjana Peršuh z učenci v okviru predmeta Zdrava prehrana pripravila degustacijo sadnih in zelenjavnih jedi in napitkov ter okusnih namazov na kruh, ki je bil pečen na tradicionalen način.

Prilagamo slike s prireditve.                                Marjetka Kotnik

Dostopnost