Teden otroka smo na OŠ Majšperk pričeli s slavnostnim  sprejemom prvošolcev v šolsko skupnost, ki je potekal 4. 10. 2021 v amfiteatru matične šole. Za učence smo pripravili krajši kulturni program, v katerem se je predstavila gledališka skupina pod vodstvom ge. Petre Dolenc, zapela pa nam je naša mlada pevka Lina Novak, ki obiskuje 6. razred. Program je povezovala devetošolka Eva Debelak. Učence je nagovorila tudi ravnateljica OŠ Majšperk, ga. Evelin Kočevar, ki jim je izrekla toplo dobrodošlico ter jim dala številne nasvete, da se bodo v naši šoli prijetno počutili. Učenci so podpisali slavnostno zaobljubo, da se bodo pridno učili in spoštovali šolska pravila. Ob koncu programa smo učencem podelili lepa darilca, ki so jih zanje naredili v Ustvarjalni klepetalnici DPD Svoboda Majšperk.

Janja Kitak, vodja šolske skupnosti

Dostopnost