Pa smo že zakorakali v drugi mesec pouka. Dejavnosti se hitro vrstijo ena za drugo. V septembru smo uspešno sodelovali in zaključili prvi del projekta “Trajnostna mobilnost”. Ves teden smo se trudili, da bi v šolo prihajali čim bolj okolju prijazno in s tem zmanjšali prometno obremenjenost. In bili smo nadpovprečno uspešni – uspelo nam je, dobili smo zlato medaljo. Vsi smo v šolo prihajali na trajnostni način. Za to se seveda zahvaljujemo tudi staršem, ki so nas pri tem podprli. Opravili pa smo tudi pohod po delu Stoperške planinske poti in preživeli tudi netopirsko obarvan dan in noč.

V mesecu oktobru pa sledijo naslednje dejavnosti:

4. 10. 2019 – Obisk strokovnega osebja iz zobozdravstvene službe Ptuj, ki bo otroke ozaveščala o pomenu zobne higiene,

8. 10. 2019  – Kulturni dan – Ogled kino predstave v Mariboru (vsi učenci),

14. 10. 2019 – Športni dan, govorilne ure – Športne igre s starši in druženje ob kostanjih ter govorilne ure (popoldan)

18. 10. 2019 – 3.d naravoslovni dan – Po naši pokrajini – gozd

15. 10. 2019 – Nastop učencev za starejše občane v Stopercah

22. 10. 2019 – Predavanje in kviz z gasilci PGD Stoperce

24. 10. 2019 – Obisk Čebelarskega muzeja v Lukovici (1.d in 2.d)

25. 10. 2019 – Evakuacijska vaja, ogled gasilskega doma, spretnostne igre

Pa morda še kaj…

Pa lep oktobrski pozdrav in veliko sladkih kostanjev!

Rezultat iskanja slik za kostanj clipart

 

Dostopnost