Zbirališče za pohod: parkirišče pri OŠ Majšperk, ob 8.30.

Stroški prevoza na Roglo: 10€
Stroški članarine: 6€ za učence, ki je še niste poravnali na prvem pohodu v začetku šolskega leta.

Hoja: 2 do 3 ure. Sankanje do 2 uri.
Težavnost poti : lahka.

Oprema: Primerna nepremočljiva zimska obutev in oblačila, odvisno od vremenske napovedi in seveda sani.

Hrana in pijača iz nahrbtnika.

Kratek opis poti:  Pohod bomo prilagodili snežnim pogojem na sami poti. Če bo snega še veliko, bomo pešačili po cesti. Med povratkom se bomo povzpeli na razgledni stolp. Za sankanje priporočamo kaj nepremočljivega in potem OBVEZNO kakšno suho oblačilo za v avtobus. V kolikor imate doma sani, jih prinesite na avtobus, lahko pa se opremite tudi s kakšnimi sankaškimi lopatkami.

Povratek popoldan med 15.00 in 16.00 pred OŠ Majšperk.

Vodja izleta Miran Smolej. Informacije o pohodu in prijave otrok v šoli zbira učiteljica Petra Dolenc. Ob prijavi prinesete tudi denar.
Dodatne informacije o planinskem pohodu pri Miranu Smoleju (068 685 388, miran.smolej@gmail.com).
  V PRIMERU SLABEGA VREMENA BO IZLET PRELOŽEN, O NOVEM TERMINU PA VAS BOMO OBVESTILI.
VABLJENI!