Z novim šolskim letom bomo tako kot v preteklem šolskem letu na šolskih avtobusih upoštevali priporočila NIJZ glede preprečevanja okužb s COVID-om 19 in tako zdravje naših učencev dali na prvo mesto. Masko, ki jo imate na avtobusu, uporabljate tudi v šoli.

 

VIZ Majšperk in Občina Majšperk priporočata staršem učencev vozačev, da v lepem vremenu vzpodbujajo svoje otroke za trajnostne prihode in odhodi v šolo (pešci, kolesarji), še posebej tam, ko je njihovo stalno prebivališče od šole oddaljeno manj kot 4 km in je s prometno signalizacijo in infrastrukturo poskrbljeno za varno šolsko pot.

 

V to skupino spadajo učenci vozači na relacijah:

  • Breg – Majšperk – Breg
  • Lešje – Majšperk – Lešje

 

Tako bodo otroci postali samostojnejši, odgovornejši, kar je prav gotovo ponos vsakega starša in naše šole.

 Majšperk, 26. 8. 2020                                                                      Petra Dolenc, pomoč. rav.   

 

VOZNI REDI 2020/21                                                                                                          

 

Dostopnost