Spoštovani starši in dragi učenci,

v skladu z okrožnico Ministrstva za šolstvo, znanost in šport vas obveščamo, da bo zaradi izvedbe testiranja zaposlenih v vrtcih in šolah v ponedeljek, 1. 2. 2021, pouk za vse učence potekal na daljavo, preko spletnega portala Microsoft Teams.

Od 2. 2. 2021 do 5. 2. 2021 bo vzgojno-izobraževalno delo za učence prvega, drugega in tretjega razreda ponovno potekalo v prostorih šole. Pouk bo potekal po urniku, kot pred zaprtjem šol. Šolska prehrana in prevoz bosta organizirana na način, kot med 26. 2. 2021 in 29. 2. 2021.

Za učence od 4. do 9. razreda bo tudi v tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021 izobraževanje potekalo na daljavo.

V kolikor se bodo navodila glede ponedeljkovega izobraževanja na daljavo spremenila, vas nemudoma obvestimo.

Da nam bo skupaj uspelo, vas prosimo za sodelovanje in upoštevanje predpisanih ukrepov v čim večji možni meri. Tega z osebnim vzgledom in besedami vztrajno učimo tudi otroke.

Lepo vas pozdravljamo!

Kolektiv Osnovne šole Majšperk

Dostopnost