Pozdravljeni!

Vsi skupaj smo vrženi v drugačen način funkcioniranja. A po prvem dnevu “šole na daljavo” bi rekla, da bodo stvari stekle. Seveda z kakšno pomanjkljivostjo, napako…a če bomo sodelovali, bomo uspeli. Pošljite kakšno fotografijo vaših otrok pri šolske delu. In če dovolite, jo bomo z veseljem objavili.

Želim vam mirne in zdrave dni. In še enkrat – hvala za podporo.

Tudi danes se delo nadaljuje…      

In mi smo pridni. Po urniku izvajamo naloge, ki nam jih pošiljajo učiteljice. In učiteljice smo vesele vsake povratne informacije, slikice, vzpodbudne besede…Pa tudi kritike so dobrodošle, da popravimo, če kaj ni najbolje.

DRAGE MAME – VSE NAJLEPŠE OB DANAŠNJEM PRAZNIKU. NAREDITE SI LEP DAN!

Objavljam tudi pesmice naših učencev. Pesmi, ki so jih napisali vam, drage mame, babice.

        

 

 

OB MATERINSKEM DNEVU-Kaja Adam

MOJA MAMA – Ana Žunkovič

MOJA MAMA- David Novak

PESEM ZA MAMO – Anja Kamenšek

VSI NA SNEG!!!!!!!!!!!

      

 

TEDEN SMO USPEŠNO ZAKLJUČILI. V PONEDELJEK PA VESELO NAPREJ. Še naprej pošiljajte utrinke dela vaših otrok, da bomo še naprej objavljali takšne lepe fotografije in zapise.

Zdaj pa samo še…LEP VIKEND!

 

 

Dostopnost